Izolace střech

Střecha je pro každý dům velmi důležitá. Nesprávně navržená nebo nesprávně provedená střecha negativně ovlivní funkci celé budovy. Navíc zvýší i náklady vynaložené na údržbu a opravu po dobu její životnosti. Proto je třeba navrhnout vhodný hydroizolační systém- materiál a způsob realizace.

Ploché a lehce zešikmené střechy jsou kvůli svým přednostem během realizace, ale i důvodů nákladů, stále aktuální pro projektování a navrhování budov.

U průmyslových staveb nachází uplatnění především provedení lehké střechy např. Z ocelového trapézového plechu. Ploché střechy se v bytové výstavbě stále více prosazují z důvou příznivého celkového architektonického vzhledu a velmi dobrých možností při rozdělení vnitřního prostoru. V rámci plochých střech Vám můžeme nabídnout několik variant nejvhodnějšího řešení provedení střechy jak z folií z měkčeného PVC tak i z asfaltových modifikováných pásů včetně zateplení polystyrenem, izolací z minerálních vláken, ale i z izolačních PIR desek.

Realizujeme ploché střechy panelových domů, bytových domů, administrativních a zemědělsých budov, ale také střech menších rozsáhů rodinných domů, garáží a teras. Ve spojení s ozeleněním těchto střešních ploch ( plochých střech) se otevírají projektantům zajímavé tvůrčí a ekologické možnosti. Vysoká kvalita izolace u těchto plochých střech má rozhodující význam pro zajištění její dlouhodobé funkčnosti.

Naším motem je KVALITNÍ A ZODPOVĚDNÁ PRÁCE.


Dvouvrstvý, vysoce kvalitní asfaltový hydroizolační systém na PIR-izolaci.


 

  1. Vrchní vrstva hydroizolace
  2. 1. vrstva hydroizolace
  3. Izolace
  4. Parozábrana
  5. Penetrační nátěr
  6. Podklad